ORSKA
Contact

 


Online store

 

online store
Startowa 3
60-408 Poznan
T:+48 507 150 900
mon-fri 9 - 17
sklep@orska.pl


Boutiques

 

WARSAW / Mysia 3
floor I
ul. Mysia 3
00-496 Warsaw
T: +48 508 547 553
mysia@orska.pl
mon-fri 10 - 20
Show in GoogleMaps

Warsaw / Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warsaw
T:  +48 502 580 506
powisle@orska.pl
mon-sta 11 - 21
Show in GoogleMaps

POZNAŃ
Stary Browar/Courtyard
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
T: 508 547 550
browar@orska.pl
mon-sat 9 – 21
sun 10 – 20
Show in GoogleMaps
Show on Starego Browaru plan

BYDGOSZCZ
Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1
85-171 Bydgoszcz
T: 887 884 788
bydgoszcz@orska.pl
pn - sb 9 – 21
Show in GoogleMaps

Iris Trends
835 N Michigan Ave,
Chicago, IL 60611,
USA
Pokaż w GoogleMaps

 


ORSKA team

 

PR
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

Designer
Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001

Marketing
Karolina Tylkowska
karolina@orska.pl
510 086 438

Showroom
Paulina Duda
Mysia 3 - floor I
showroom@orska.pl
508 547 553

B2B
Monika Pawłowska
monika@orska.pl
500 155 900

 

Account number PL58 2490 0005 0000 4600 4897 1675 BIC (Swift): ALBPPLPW

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium